více info a jak nakupovat přihlášení FLP.cz kontakty e-shop FLP
NOVINKA a jednoduchý preventivní a ozdravný program VITAL-5

GREPOVÝ SIRUP (přírodní antibiotikum)

Grepový sirup (přírodní antibiotikum) je určen pro lidi, ale s Grepovým sirupem mám výbornou zkušenost i u mých papoušků

Další články se zkušenostmi zde: Aloe vera, grepový sirup, rakytníkový olej 100%, Humac natur Exot, Poly-min, PT-12 Lactobacillus salivarius, Frucht-mash, Zkušenosti dalších chovatelů, Zkušenost s nemocnými ptáky po měsíci.

Nové zkušenosti chovatele exotického ptactva Miloše Mácy

Informace zde navazují a doplňují publikované články v časopisech Papoušci, Nová exota a Fauna.

Speciální bylinný výtažek z jader grapefruitu (Citrus paradisi je jedna z nejsilněji antibioticky a antiviroticky působících rostlinných substancí) se širokým spektrem účinku. Ničí 800 kmenů škodlivých bakterií a virů, 100 kmenů plísní, parazitů, cizopasníků a kvasinek, ale nepoškozuje prospěšnou střevní flóru. Obsahuje extrakt z jader grapefruitu (Citrus paradisi), který je nejsilnějším doposud objeveným antiseptikem. Díky svému složení zabraňuje velmi účinně hnilobným procesům, což bylo prokázáno při mnoha laboratorních pokusech a řadě testů na kulturách bakterií, virů, plísní (mezi nimi je i chlamydie) a parazitech..

GREPOVÝ SIRUP

  • posiluje obranný systém organismu
  • zvyšuje prostupnost tenkých krevních kapilár
  • antioxidační efekt
  • protivirový a protibakteriální efekt (při infekčních chorobách)
  • podporuje revitalizační procesy ve tkáních, na sliznicích i kůži
  • zvyšuje vstřebatelnost a účinnost vitamínu C v těle
  • v organismu na sebe váže těžké kovy (zinek,olovo), které jsou častou příčinou akutních onemocnění a otrav papoušků

Mimo jiné, účinnost Grepového sirupu poznáte po měsíčním podávání tím, že papoušci musí mít předpisový trus, pokud tomu tak není podávejte Grepový sirup až tři měsíce.

Po vlastních zkušenostech a podle objemu misek na pití u jednotlivých druhů papoušků dávkuji na jeden pár takto:

Ary: 5 dcl vody a do toho 8 ml Grepového sirupu
Eklektus, žakové, amazoňané: 5 dcl vody a do toho 5,5 ml Grepového sirupu
Amazonky: 5 dcl vody a do toho 3 ml Grepového sirupu
Alexandři čínští: 5 dcl vody a do toho 6 ml Grepového sirupu

Přepočet preventivního dávkování Grepového sirupu na jeden pár:
Malý papoušek 12 kapek do 1 dcl vody
Střední papoušek 22 kapek do 1dcl vody
Velký papoušek 32 kapek do 1 dcl vody

Mám vyzkoušené, že pokud se u papoušků vyskytne zdravotní problém dávkování Grepového sirupu je pro zvýraznění účinku je 1x vyšší.

Všeobecně 20 kapek s injekční stříkačky je v praxi 1 ml v injekční stříkačce.
Dávkování na etiketě je určeno pro lidi, pro papoušky platí výše uvedené dávkování!

Je lépe preventivní a dlouhodobé podávání Grepového sirupu od 3-4 týdnů až po dobu 3 měsíců v závislosti na kondici a stavu papoušků. Delší podávání je dobré v případech výskytu opakovaných infekcí v chovu, početně rozsáhlých chovech, po antibiotické léčbě, chovným papouškům v rámci přípravy na reprodukci a mláďatům v době odstavu.

V případě náznaku onemocnění papoušků, podávejte vyšší dávku Grepového sirupu současně s Aloe berry nectarem. Podávejte tak dlouho, než se zdravotní stav papoušků zlepší. Společné dávkování Grepového sirupu s Aloe berry nectarem má široké spektrum působnosti a je velmi účinné. Po zlepšení kondice, podávejte samostatně Aloe berry nectar další dva měsíce ve vyšších dávkách. Třetí měsíc od zahájení vyšších dávek pozvolna ubírejte dávky Aloe berry nectaru tak, aby jste na konci měsíce skončili na preventivních dávkách.

Po uzdravení záleží na uvážení chovatele, zda-li preventivní dávky Aloe berry nectaru bude podávat dále či ne. Osvědčilo se mi, že při preventivním podávání Aloe berry nectaru vykazují papoušci a nejen papoušci minimální zdravotní problémy, jsou aktivnější a ve velmi dobré kondici.

Grepový sirup se vyrábí v 300 ml balení a má dvouletou záruční lhůtu.

S chovatelským pozdravem Miloš Máca

Objednávky

Tyto přírodní výrobky si můžete telefonicky objednat na čísle 603 894 366, e-mail: milos.maca@seznam.cz nebo na www.krmiva-pro-papousky.cz

Další články se zkušenostmi zde: Aloe vera, grepový sirup, rakytníkový olej 100%, Humac natur Exot, Poly-min, PT-12 Lactobacillus salivarius, Frucht-mash, Zkušenosti dalších chovatelů, Zkušenost s nemocnými ptáky po měsíci.

 
Nejvyšší péče při zpracování přírodních zdrojů je základem všeho

Ing. Vladimír Švéda
nezávislý distributor Forever Living Products
e-mail: info@aloe-vera.cz


PUBLIKOVANÉ
ČLÁNKY:


FAUNA 12/2012 - LÉČBA PRŮJMU

Článek ve Fauně 12/2012

CERTIFIKÁTY: