více info a jak nakupovat přihlášení FLP.cz kontakty e-shop FLP
NOVINKA a jednoduchý preventivní a ozdravný program VITAL-5

VÍTEJTE!

Ing. Vladimír Švéda, tentokrát v pohodě Zdravím Vás. Jmenuji se Vladimír Švéda. Jsem tu pro Vás už přes 12 let. Za tu dobu se stalo mnoho dobrého a nasbíral jsem i řadu zkušeností, se kterými se můžu s Vámi podělit.

Nejjednodušší cestou, jak vylepšit náladu, zdraví, celkovou kondici, abyste se cítili o 10 let mladší, je pravidelně do výživy zařadit kvalitní Aloe vera gel.

Zkusil jsem mnoho cest, hodně výživových trendů, různých diet i ozdravných kúr, abych se vždy vrátil k tomu nejjednoduššímu a úspěšně fungujícímu.

Ušetříte spoustu času, když Vás zrychleně provedu principy, které byste jinak roky hledali... Navštivte také můj soukromý blog aloejegrunt.cz, firemní nástroj pro e-komerci sveda.flp.com a brzy také nový web pro jednoduché omlazení www.mladnete.cz. Těším se na Vás.

KDO JE KDO - Vladimír Švéda

Ing. Vladimír Švéda, tentokrát na cestách Ing. Vladimír Švéda, dříve podnikatel v oboru reklama, tisk, dnes přes 12 let nezávislým distributorem Forever Living Products. Velice si váží skutečného obsahu obou těchto slov - nezávislosti i distributorství. Pokud jste nezávislými, vždy máte dostatečnou svobodu volby toho, co, kdy, kde a s kým budete dělat.
Zásadní obrat nastal tehdy, když aloe vera řešila prioritně zdraví, a výsledkem je pochopení a prozření, že není potřeba chodit do lékárny.
Dříve kamenné Poradenské centrum v Brně se postupem času stěhuje na největší tržiště světa - internet.
A právě v oblasti internetu má ty největší plány.
V současné době může představit firemní nástroj pro e-komerci sveda.flp.com a soukromý blog aloejegrunt.cz

Podpůrný tým - sponzorská linie, aloe, výrobce:

PhDr. Hvězdoslava Szabó na plantáži v Arizoně PhDr. Hvězdoslava Szabó se zabývá prevencí zdraví a výživovými doplňky přes 20 let. Před deseti lety ji "nakopla" zpět do aktivního života aloe vera, zbavila depresí, bolestí hlavy. Ten rozdíl v účincích proti ostatním látkám a fakt, že firma Forever Living Products je světový pěstitel aloe a vykazuje mimořádnou stabilitu, ji oslovil a dal základ novému podnikání. Stanovila si vysoké cíle a také jich dosahuje. Ráda se podělí, jak na to.
MUDr. Ladislav Pásztor přednáší o aloe MUDr. Ladislav Pásztor, praktický lékař, prezident asociace soukromých lékařů na Slovensku je hlavním lékařským poradcem naší obchodní skupiny. Tam, kde klasická léčba nevede k žádoucím výsledkům, doporučuje aloe vera. Překvapující výsledky ho přiměly zajímat se o tuto rostlinu a její použití v praxi více.
Aloe vera na plantáži v Arizoně Aloe vera (Aloe Barbadensis Miller) je dužnatá rostlina z čeledi liliovitých. Její léčebné účinky jsou známy již tisíce let. Starověké civilizace ji využívaly ke zkrášlování nebo k léčení rozmanitých neduhů. Pro život ve 20. století se jako praktičtější jevilo použití syntetických léčiv a Aloe vera byla málem zapomenuta. V poslední době se stále více lidí snaží o zdravý životní styl, jehož součástí je zdravá strava, pohyb, relaxace a také přírodní rostlinné produkty jako doplněk stravy pro prevenci před různými civilizačními nemocemi.

Podrobněji se o této rostlině zmiňujeme v části Aloe vera.

Plnicí linka v novém provozu Aloe Vera of America Forever Living Products, Inc. (FLP) je největší světový pěstitel, zpracovatel a distributor Aloe vera. Je úspěšnou rodinnou firmou, která byla založena v roce 1978 ve městě Phoenix v Arizoně. Majitelem firmy a předsedou správní rady je její zakladatel, pan Rex Maughan. Firma vlastní obrovské plantáže Aloe vera, výzkumné laboratoře, výrobní a zpracovatelské závody Aloe Vera of America. V posledních 15 letech je tato společnost díky vysoké kvalitě a čistotě svých produktů a výrobků z nich ve znamení obrovského ekonomického růstu. V současné době má svoje zastoupení ve více než 140 zemích světa. Její obrat v roce 2009 přesáhl hodnotu 2,5 miliardy dolarů.

V České republice má firma vlastní pobočku Forever Living Products Czech Republic, spol.s r.o. v Praze.

www.aloe-vera.cz je server obchodní skupiny nezávislých distributorů FLP PhDr. Hvězdoslavy Szabó, Dezidera Szabó, Ing. Vladimíra Švédu a dalších. Stejnojmenná Poradna aloe vera a zdravého životního stylu vznikla v roce 2001 v Brně s cílem pomáhat novým spolupracovníkům FLP v jejich nové profesi a koordinovat aktivity obchodní skupiny v ČR.


Nejvyšší péče při zpracování přírodních zdrojů je základem všeho

Ing. Vladimír Švéda
nezávislý distributor Forever Living Products
e-mail: info@aloe-vera.czCERTIFIKÁTY: