více info a jak nakupovat přihlášení FLP.cz kontakty e-shop FLP
NOVINKA a jednoduchý preventivní a ozdravný program VITAL-5

VÝHODY PŘIHLÁŠENÍ

ODBĚR NOVINKOVÝCH ZPRÁV

Hlavní výhodou je určitý informační náskok před hlavními médii. Zdaleka to není jen o aloe vera a doplňcích, které máme v sortimentu díky mimořádné firmě Forever Living Products. Sledujeme za Vás trendy v péči o zdraví ryze přírodními látkami, různými exotickými "superpotravinami", ale i pomocí běžného sortimentu prodejen zdravé výživy. A nejen sledujeme, všechno i na sobě zkoušíme :-) a testujeme.

Novinkové zprávy velmi stručně reagují na péči o tělo zevnitř i vně s přihlédnutím ke kalendáři čínské medicíny a hlavně informují o možném řešení, novinkách, akcích, přednáškách a dalších zajímavostech. Samozřejmostí je možnost jednoduchého odhlášení.

PŘIHLÁŠENÍ ZÁKAZNÍKA FLP PRO SLEVU 15 %

Největší výhodou, pro kterou je vhodné se přihlásit jako přímý zákazník FLP, je možnost nákupu přímo ve velkoobchodním skladu Forever Living Products se slevou 15 %. Nevýhodu to nemá žádnou. Nemáte žádné další povinnosti.

Přihlášení proběhne on-line přes centrální web FLP. Případně přepněte vlevo nahoře na "Czech Republic" a "čeština". Formular vyplnte bez hacku a carek! E-mailem dostanete hesla pro přístup do členské části webu FLP, kde nakupujete se slevou.

Přijetí objednávky Vám potvrdíme e-mailem nebo telefonem a můžete očekávat Váš zdravý balíček.

Nenašli jste to, co potřebujete? Kontaktujte nás.

 
Nejvyšší péče při zpracování přírodních zdrojů je základem všeho

Ing. Vladimír Švéda
nezávislý distributor Forever Living Products
e-mail: info@aloe-vera.czCERTIFIKÁTY: