více info a jak nakupovat přihlášení FLP.cz kontakty e-shop FLP
NOVINKA a jednoduchý preventivní a ozdravný program VITAL-5

OTEVŘENOST, ETIKA VÝROBY I PRÁCE, VSTUP ZDARMA

aloe vera jako obchodní příležitost

Výrobky jsou šířeny doporučováním spokojenými zákazníky a nezávislými distributory. Stálým zákazníkům a začínajícím distributorům poskytuje firma slevu 15 %, aktivním distributorům pak 30 %.
Etický týmový marketing 3. generace nevybírá žádné poplatky a nepodmiňuje si aktivitu. Proto je vhodný i pro přímé samozásobování stálých zákazníků přímo ze skladu výrobce. Budete-li chtít nabídnout výrobky známým, můžete. Přidáte-li k tomu kvalitní marketingový plán FLP a vlastní odhodlání, představí se Vám ojedinělá obchodní příležitost. Silnou pozici výrobků si můžete ověřit na internetových stránkách zemí po celém světě viz www.foreverliving.com. V ČR se očekává výrazný nárůst prodeje.

INTERNETOVÝ PRODEJ

Prodej výrobků na internetu řeší centrální sklady v jednotlivých zemí přes centrální e-shopy Forever Living Products. Zájem o podnikání na internetu řešíme nejdříve krátkou prezentací a případně dalším jednáním. Chcete zaslat další informace?
aloe vera jako obchodní příležitost

VE SVĚTĚ ALOE = FOREVER A FOREVER = NEJLEPŠÍ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOST NA SVĚTĚ

aloe vera jako obchodní příležitost

Výrobky jsou vynikající kvality, mají výrazný pozitivní zdravotní efekt, mají podporu lékařů. Zákazníci jsou s nimi spokojeni a objednávají opakovaně. O pohyb zboží Vašim stálým zákazníkům a distributorům se již nestaráte, vyřizuje firma Forever Living Products ve svých pobočkách po celém světě.

V naší obchodní skupině můžete mít nadstandardní podporu prodeje: kvalitní informace z www, podporu www a e-mailových novinek, pozvánky na akce, vizitky, propagační materiály. Vítejte v úspěšné obchodní skupině.

Dobrou zprávou je, že firma Forever Living Products nevybírá žádné vstupní, startovací nebo prodlužovací poplatky. Distributor má ihned výhodu využít 15% slevu při nákupu výrobků a po zaškolení otevřenou cestu k získání vedlejšího příjmu, či využití možností postupu na vyšší pozice a vyšší příjmy podle marketingového plánu firmy. Postup na vyšší pozice není omezen žádnou předepsanou kvalifikací, je podmíněn aktivitou, schopností učit se, komunikovat s lidmi a schopností organizovat si svoji práci sám. Noví distributoři jsou zaškolování ve svých obchodních skupinách. V České republice má firma stabilní pozici a zkušenosti. Neváhejte – nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost.

Podrobnější informace při osobním jednání. Kontaktujte nás.

 
Nejvyšší péče při zpracování přírodních zdrojů je základem všeho

Ing. Vladimír Švéda
nezávislý distributor Forever Living Products
e-mail: info@aloe-vera.czCERTIFIKÁTY: