více info a jak nakupovat přihlášení FLP.cz kontakty e-shop FLP
NOVINKA a jednoduchý preventivní a ozdravný program VITAL-5

 

Účinky stabilizovaného gelu

stále zkoumaná rostlina, a stále překvapující svými účinky

Následující účinky aloe vera gelu byly pozorovány a hlášeny při vnitřním (jako nápoj) nebo vnějším (na pokožku a vlasy) používání aloe vera gelu:

Vzhledem k přítomnosti saponinů je aloe vera přírodním čisticím prostředkem.
Vzhledem k obsahu ligninů má schopnost pronikat do tkání.
V oblastech, kde je aplikován, dokáže znecitlivět tkáň a odstranit bolest i hluboko pod povrchem včetně kloubních a svalových bolestí.
Ve vysoké koncentraci a v přímém styku s bakteriemi po dobu několika hodin působí baktericidně. Může snížit krvácení.
Při vyšší koncentraci, přímém kontaktu a dlouhodobém působení má protivirový a protiplísňový účinek.
Je antipyretický, snižuje intenzitu teploty pod vředy.
Je protizánětlivý, chová se jako steroid, ale bez jakýchkoli vedlejších účinků.
Je antipruretický, zbavuje pokožku svědění a pálení.
Je přírodním zvlhčovačem dodávajícím vlhkost všem vrstvám pokožky.
Stimuluje buněčné dělení.
Proteolytické enzymy rozkládají odumřelou tkáň, a tím čistí ránu.
Pomáhá stimulovat krevní oběh v pokožce rozšiřováním kapilár.
Díky vysokému obsahu vitaminů, minerálů, sacharidů, enzymů a aminokyselin (primárních i sekundárních) dodává zdraví pokožce i tělu.
Bezpečnost - každý z výše uvedených účinků může být dosažen pomocí jednoho nebo více druhů léčiv. Většina z nich je však na lékařský předpis a často má mnoho nežádoucích vedlejších efektů. Při vysoké koncentraci je aloe vera schopna poskytnout stejnou službu, ale bez jakýchkoli známých nežádoucích vedlejších účinků.

Na závěr

Aloe vera není z dnešního pohledu všelék a nepředstavuje ani žádná kouzla. Působí hlavně na dvě oblasti popsané výše - na epitelové tkáně a na imunitní systém. To je v hojné míře potvrzené informacemi, které hovoří o tom, jak během staletí tisíce lidí našlo úlevu při různých kožních problémech, jako jsou ekzémy, psoriáza, vředy, popáleniny, akné a dokonce štípnutí či kousnutí. Čas rovněž prokázal její skvělé vlastnosti při mnoha střevních poruchách, jako divertikulóza a zácpa. Po pravidelném užívaní aloe vera gelu se zlepšily i další stavy vyplývající z narušeného imunitního systému (např. artritida, astma, syndrom stálé únavy či lupus). Aloe vera hraje pouze doplňkovou roli při odstraňování zdravotních problémů. Je velice důležité, aby se lidé vždy předem poradili se svým lékařem. Diagnostika nemoci samotným pacientem může být velmi nebezpečná, protože různé vážné choroby se mohou projevovat symptomem mnohem méně závažné nemoci.Pokud už máte nějakou "ALOE" vyzkoušenou, čtěte dále. Není všechno 99%, co se píše, a není všechno potřebná kvalita, kterou předpokládáte podle krásné přední etikety, a od které očekáváte fungování účinných látek z aloe.


CO SE NEDOZVÍTE Z ETIKETY ANEB PROČ ALOE NA VÁS NEFUNGOVALA?

Je přirozené, že chcete pro svoje zdraví to nejlepší. Jak se ale vyznat v záplavě výrobků, které obsahují aloe vera? Proč Vám na etiketě výrobce prakticky nic o své technologii neřekne? Proč to nefungovalo tak, jak říkali, a jak jste tím pádem očekávali?
Poznejte několik zásadních bodů, jak rozpoznat kvalitní výrobek. Ke stažení  ZDE.

 
Nejvyšší péče při zpracování přírodních zdrojů je základem všeho

Ing. Vladimír Švéda
nezávislý distributor Forever Living Products
e-mail: info@aloe-vera.czCERTIFIKÁTY: