více info a jak nakupovat přihlášení FLP.cz kontakty e-shop FLP
NOVINKA a jednoduchý preventivní a ozdravný program VITAL-5

 

Farmakologické vlastnosti stabilizovaného gelu z Aloe vera

průsvitný gel uvnitř listů aloe vera

Gel z Aloe vera působí jako přírodní čistič (obsahuje saponiny), prochází tkání díky přítomnosti ligninu. Pracuje jako anestetikum v místech, kde je aplikován. Zmírňuje bolesti i hluboko pod povrchem těla, např. ve svalech, kloubních spojeních apod. Je baktericidní, pokud je aplikován ve vysoké koncentraci po několik hodin v přímém kontaktu s bakteriemi. Dokáže likvidovat viry a je fungicidní za stejných podmínek, jak je uvedeno výše. Je protisvědivý, redukuje krvácení, sráží teplotu zanícených částí těla. Je protizánětlivý, pracuje podobně jako steroidy, ale bez vedlejších příznaků. Působí jako přírodní zvlhčovač, dodává vlhkost všem vrstvám kůže. zvyšuje normální buněčné množení, čímž urychluje regenerativní fázi hojivého procesu. roztahuje kapiláry (krevní cévy nejmenšího průměru), rozbíjí a stravuje mrtvou tkáň. Je výživný pro tělo a kůži, poskytuje širokou škálu vitamínů, minerálů, sacharidů, enzymů a aminokyselin. Je velmi efektivní při likvidaci virulentních druhů vaginálních trichomonád.

Jednotlivé uvedené účinky mohou být dosaženy pomocí jednoho nebo více léků. Většina z nich je na lékařský předpis, je drahá a má mnoho vedlejších příznaků. Aloe vera poskytuje tyto účinky bez jakýchkoli známých vedlejších příznaků. Jedním z odborníků, jehož výsledky studií účinků Aloe vera jsou pravidelně publikovány ve firemním časopise FLP CZ, je Dr. Peter Atherton, M.B.Ch.B. Je odborným asistentem Oxfordské univerzity ve Velké Británii, kde studuje léčivé účinky Aloe vera. Osobně se účastní řady výzkumných úkolů a v neposlední řadě je i autorem knihy The Essencial Aloe vera. V případě zájmu o odborné články a reference informace poskytneme. Kontaktujte nás.

SLOŽENÍ A VLASTNOSTI ALOE VERA GELU

Čistý přírodní gel z listů rostliny aloe vera (aloe barbadensis Miller) obsahuje více než 75 známých složek, které můžeme rozdělit do následujících skupin:

Vitaminy: Aloe vera charakterizuje obrovský rozsah vitaminových řad, avšak nejdůležitější z nich jsou antioxidační vitaminy C a E, stejně tak jako betakaroten (provitamin A). Gel představuje rovněž jeden z mála rostlinných zdrojů vitaminu B12 potřebného pro vegetariány a vegany.
Minerály: Do této skupiny patří hořčík, mangan, zinek, měď, chrom, vápník, sodík a draslík.
Aminokyseliny: Lidské tělo potřebuje 22 aminokyselin - stavebních prvků proteinů a gel z Aloe vera poskytuje 18 z nich. Co je však ještě důležitější, zajišťuje nám všech osm esenciálních aminokyselin, které si tělo samo nedokáže vytvořit a které musí být dodávány ve formě potravy.
Cukry: Sem patří důležité mukopolysacharidy, příznivě ovlivňující imunitní systém.
Enzymy: Lipázy a proteázy, které pomáhají rozkládat potravu a podporují trávení.
Mastné kyseliny: Tři hlavní typy mastných kyselin působící jako silně protizánětlivá činidla.
Lignin: Tato dřevitá substance dodává aloe vera schopnost proniknout hluboko do pokožky.
Saponiny: Mýdlovité substance se silným účinkem proti bakteriím, virům, plísním a infekcím vyvolaným kvasinkami jako jsou například kandidóza nebo afty.
Antrachinony: Nejdůležitější z nich jsou aloin a emodin, ale všechny dohromady pracují jako účinné látky na tišení bolesti a jsou známé i svými antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi. Ve své čisté formě působí jako velmi silné projímadlo.

PROČ JE GEL Z ALOE VERA TAK ÚČINNÝ?

Gel z Aloe vera je účinný díky bohatému koktejlu výživných látek (celkově se uvádí až 200), jejichž kombinované spolupůsobení a vzájemný poměr poskytují mnohem účinnější výsledný efekt, než by se dalo očekávat při samostatném působení jednotlivých komponentů. Je to zejména díky tomu, že působí jako tým vzájemně zvyšující přírodní účinky každé složky - pracují synergicky. Gel má rovněž adaptogení vlastnosti, což znamená, že každý jedinec z něj využívá právě ty látky, které potřebuje. Proto se i účinky přípravků liší z osoby na osobu.

Pokud už máte nějakou "ALOE" vyzkoušenou, čtěte dále. Není všechno 99%, co se píše, a není všechno potřebná kvalita, kterou předpokládáte podle krásné přední etikety, a od které očekáváte fungování účinných látek z aloe.CO SE NEDOZVÍTE Z ETIKETY ANEB PROČ ALOE NA VÁS NEFUNGOVALA?

Je přirozené, že chcete pro svoje zdraví to nejlepší. Jak se ale vyznat v záplavě výrobků, které obsahují aloe vera? Proč Vám na etiketě výrobce prakticky nic o své technologii neřekne? Proč to nefungovalo tak, jak říkali, a jak jste tím pádem očekávali?
Poznejte několik zásadních bodů, jak rozpoznat kvalitní výrobek. Ke stažení  ZDE.

 
Nejvyšší péče při zpracování přírodních zdrojů je základem všeho

Ing. Vladimír Švéda
nezávislý distributor Forever Living Products
e-mail: info@aloe-vera.czCERTIFIKÁTY: