více info a jak nakupovat přihlášení FLP.cz kontakty e-shop FLP
NOVINKA a jednoduchý preventivní a ozdravný program VITAL-5

 

Proč Aloe vera od firmy FLP?

Důvodem je garance kvality, která je zde doložena několika fakty. zpracování probíhá ihned po sklizni zralých listů

  1. Forever Living Products (FLP) vlastní světově patentovaný způsob stabilizace, díky kterému se biologická aktivita čerstvého gelu z Aloe vera uchovává několik let v téměř stejné kvalitě, jakou má ihned po sklizni. Bez stabilizace se gel z Aloe vera po sklizni rychle kazí. Jiné pokusy stabilizovat gel z Aloe vera (sušení, vaření, zmrazování) vždy aktivitu gelu velice snížily.
  2. Mnoho různých firem, zejména kosmetických, nabízí v obchodech a prostřednictvím reklam výrobky s Aloe vera. Většinou levněji. Spotřebitel však v převážné většině případů nemá možnost ověřit si, jakou kvalitu a množství Aloe vera skutečně obsahují. Proto již v r. 1982 několik firem, zabývajících se pěstováním a výrobou výrobků z Aloe vera, iniciovalo vznik nezávislé Mezinárodní vědecké rady pro aloe (IASC), která každým rokem testuje přiihlášené výrobky na množství a kvalitu aloe. Produkty, které přísné parametry splňují, obdrží pak "pečeť kvality". FLP se touto pečetí chlubí u všech svých výrobků z Aloe vera.
  3. Výrobky FLP navíc splňují přísné podmínky čistoty výroby s označením Koscher Raiting, obdrželi Islámskou pečeť kvality a také označení, že nejsou testovány na zvířatech. Nově dostávají hlavní výrobky i pečeť HALAL.

Pokud už máte nějakou "ALOE" vyzkoušenou, čtěte dále. Není všechno 99%, co se píše, a není všechno potřebná kvalita, kterou předpokládáte podle krásné přední etikety, a od které očekáváte fungování účinných látek z aloe.


CO SE NEDOZVÍTE Z ETIKETY ANEB PROČ ALOE NA VÁS NEFUNGOVALA?

Je přirozené, že chcete pro svoje zdraví to nejlepší. Jak se ale vyznat v záplavě výrobků, které obsahují aloe vera? Proč Vám na etiketě výrobce prakticky nic o své technologii neřekne? Proč to nefungovalo tak, jak říkali, a jak jste tím pádem očekávali?
Poznejte několik zásadních bodů, jak rozpoznat kvalitní výrobek. Ke stažení  ZDE.

 
Nejvyšší péče při zpracování přírodních zdrojů je základem všeho

Ing. Vladimír Švéda
nezávislý distributor Forever Living Products
e-mail: info@aloe-vera.czCERTIFIKÁTY: