více info a jak nakupovat přihlášení FLP.cz kontakty e-shop FLP
NOVINKA a jednoduchý preventivní a ozdravný program VITAL-5

PORADNA ALOE VERA A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Navštivte naši Poradnu aloe vera a zdravého životního stylu v Brně, Vlhká 25. Je nutné návštěvu objednat, abychom se Vám mohli plně věnovat. Očekávejte individuální přístup, buďte otevření spolehlivým metodám, které nabízí přírodní prostředky a věřte v úspěšné vyřešení malých problémků nebo celých životních situací. Je možné dohodnout podrobné konzultace k výrobkům, ale také skupinové školení nových poradců. Poradna a konzultace přírodního přístupu ke zdraví jsou širšího záběru, úvodní a výrobkové konzultace jsou ZDARMA.


Centrum Brna, kousek od hlavního nádraží  Pohled z ulice Křenové  Poradna aloe vera, Vlhká 25, Brno
Využijte poradenství našich distributorů v řadě měst ČR i SR a služeb dalších nezávislých distributorů - poradců v dalších místech ČR a SR.

Čím více se v odborných kruzích apeluje na nutnost očisty organizmu, buněk a následné výživy, tím rychleji se rozrůstá seznam distribučních míst. Každá rodina by měla mít svého poradce pro zdravou výživu. Ještě váháte?  více >>>

Podnikáte-li nebo chcete-li podnikat v oblasti výživy a péče o tělo, využijte on-line přihlášení zákazníka FLP. Právě teď je ta vhodná chvíle začít.  více >>>

Naši poradci - lékaři

MUDr. Ladislav Pásztor, MSc.

MUDr. Ladislav Pásztor, MSc., praktický lékař na okrese Komárno, Slovensko, prezident Asociace súkromných lekárov Slovenskej republiky. S produkty firmy Forever Living Products má velmi dobré zkušenosti i v případech, kdy mu klasické léčebné postupy nevedou k cíli.
MUDr. RNDr. Petr Nohel, DrSc., vědec, lékař a historik pro přírodní medicínu.
MUDr. Milan Nasswettr, praktický lékař, internista a sportovní lékař.
Bohumil Kempny, M.D., poradce a odborník na výživu.
MUDr. Štefan Košlík, CSc., primář oddělení naturální medicíny FN LP Košice.
MUDr. Emília Porubská, praktická lékařka.
MVDr. Vojtech Lisák, CSc., vědec, imunolog.
Kontakty na lékaře mají k dispozici naši poradci i přímí zákazníci. Vidět a slyšet je můžete na přednáškách po celé ČR a SR, i na CD.

DISTRIBUČNÍ MÍSTA

Síť aktivních propagátorů ozdravných výrobků a distribučních míst se rozrůstá. Můžete být šiřitelem dobrých zpráv a pravdivých informací o možnostech kvalitních přírodních látek i Vy. Napište nám.

 
Nejvyšší péče při zpracování přírodních zdrojů je základem všeho

Ing. Vladimír Švéda
nezávislý distributor Forever Living Products
e-mail: info@aloe-vera.czCERTIFIKÁTY: